طی یک نظر سنجی ز یک دانشجو ورودی جدید و یک دانشجوی ترم آخری خواسته شد که با دیدن هر کدام از کلمات زیر ذهنیت و تصور خود را در مورد آن کلمه در یک جمله کوتاه بنویسند.

ادامه مطلب ...

 

دانشگاه معنی و مفهوم خاص و مشخصی دارد بطوریکه در لغت نامه دهخدا دانشگاه (جای دانش) معنا شده است و این معنی دور از ذهن نمی باشد.اما گاهی درون دانشگاه بعضی از دانشجویان هدف اصلی خود که کسب علم است را فراموش کرده و به دنبال موضوعات حاشیه ای می روند.

ادامه مطلب ...

 

کتاب‌های درسی مورد نیاز ترم را چگونه تهیه کنم؟!

سوال و مشکلی که همیشه دانشجویان جدید الورود با آن مواجه هستند موضوع کتب و نحوه تهیه کتب برای ترم اول می‌باشد.دانشجویان جدیدالورود نگران این موضوع هستند که به دلیل ناآشنایی با شهر بزرگ تبریز نتوانند به موقع کتاب‌های مورد نیاز ترم خود را تهیه کنند،از سوی دیگر بحث هزینه و گران بودن کتب دانشگاهی باعث فشار مضاعف به دانشجویان جدید میشود.

ادامه مطلب ...

سلام خدمت شما دانشجویان جدیدالورود

با تبریک و تهنیت به شما دانشجو که پس از یک رقابت نفس گیر توانستید در یکی از دانشگاه های ممتاز آذربایجان شرقی و مطرح کشوری راه پیدا کنی ، خسته نباشی ...اما کمربندت را محکم تر ببیندید ! عزم خود را راسخ تر کنید ،، چرا ؟!

چون ، این شروعی بر یک بی پایان است !

ادامه مطلب ...

 

سلام نمی دونم که شما قبل ازامدنتان به دانشگاه تجربه ی زندگی خوابگاهی داشته اید یا نه من خودم قبلا خوابگاهی نبودم و زمانی که وارد خوابگاه شدم با یه محیط خیلی متفاوت روبرو شدم که احساس می کردم خیل برام غریبه و اصلا نمی دانستم باید چکنم والبته هیچ مطالعه ای هم در این زمینه نداشتم وترم اول برایم کمی سخت گذشت واینکه چون ترم اول هم یارگیری باخوده شما نیست واین یکم کار شما را دشوارتر می کند به همین خاطر از شما می خواهم این مطالب رو با دقت کامل بخونید امیدوارم در زندگی اینده ی شما در خوابگاه تاثیرگذار باشه وکمک حالتان در درخانه ی جدیدتان باشد.

ادامه مطلب ...

 

توصیه هایی به جوانانی که کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و به زودی وارد دانشگاه می‌شوند.

دانشگاه با دبیرستان فرق دارد و این تفاوت به محیط درس و هم‌کلاسی‌ها و اساتید هم محدود نمی‌شود. برای آنهایی که دوران دبیرستان و کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند و به زودی وارد دانشگاه خواهند شد، البته اگر هدفشان کسب موفقیت در تحصیلات دانشگاهی است، خواندن توصیه‌های زیر، خالی از لطف نیست....

ادامه مطلب ...

 

خوشحالیم سعی و تلاش خستگی ناپذیرتان به ثمر نشسته است. مقدم شما را در دانشگاه، مهد علم و اندیشه ارج نهاده، ورودتان را به زندگی دانشجویی گرامی میداریم. اگر چه ممکن است برخی از انتظارات شما به وقوع نپیوندد و تصویری که از دانشگاه در ذهن خود ساخته اید، با آنچه تجربه می کنید متفاوت باشد، اما واقعیات موجود، این فکر شما را که دانشگاه محیط کاملا متفاوتی از دبیرستان است تایید خواهد کرد. این تفاوت ها تنها اختلاف در کمیت و کیفیت دروس و نحوه ارایه آنها نیست. آنچه دانشگاه را متمایز می سازد تلاقی اندیشه ها، سلیقه ها و تجارب مختلف است.

ادامه مطلب ...

کی هست کی نیست؟

در حال حاضر 6 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

تماس با ما

 سلام

ما همیشه در کنار شما هستیم، هرطور که اراده کنید و بخواید راه های ارتباطی با ما برقراره!

اگه خواستی صدات رو بشنویم (ساعات پاسخگویی: 9 تا 12):

041-33458057

بصورت آنلاین تایپ کنی:

سیستم آنلاین چت

ایمیل بفرستی:

ارسال ایمیل

 

اگر هم که خواستی تصویر ما رو بصورت پخش زنده داشته باشی ، دانشگاه منتظرتیم!

خلاصه همه جوره ما هواتو داریم ...!

Go to top